Кариера

Оглас бр.1

 

СЛОГА ПРОМ КАВАДАРЦИ – Компанија која се занимава со дистрибуција и препакување на замрзнато пилешко, јунешко, свинско месо и риба,

поради проширување на својот тим, објавува оглас за вработување на:

 

 

Работник за во погон

  • Работа во погон за препакување

 

 

 

 

 

Профил на личност:

  • Организираност, одговорност, лојалност и ориентираност кон цели
  • Самоиницијативност при извршување на работните задачи
  • Способност за тимска работа

 

 

 

 

СИТЕ ПОКАНЕТИ ДА АПЛИЦИРААТ

 

Вашата Професионална Биографија, доставете ја на e-mail адресата: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или на телефон 043/413-828.

 

 

Слога Пром

Најдоброто на вашата трпеза

Тел: +389 43 550 200

Факс: +389 43 550 200

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ГАЛЕРИЈА