СЛОГА ПРОМ ДООЕЛ Кавадарци

 

Комерција

Слога Пром има развиена широка дистрибутивна мрежа низ Р. Македонија. Поради големиот интерес и со цел брзо и навремено задоволување на потребите на Нашите редовни клиенти, Нашата комерција се грижи за потребите по региони.

 

Слога Пром

Најдоброто на вашата трпеза

Тел: +389 43 550 200

Факс: +389 43 550 200

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ГАЛЕРИЈА