Contact us

Контакт

Е-маил Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Тел: +389 43 550-200

Факс: +389 43 550-200

 

Адреса

Регионален пат Кавадарци - Росоман

1430 Кавадарци

Р. Македонија

 

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со ѕвездичка (*) се задолжителни.

Слога Пром

Најдоброто на вашата трпеза

Тел: +389 43 550 200

Факс: +389 43 550 200

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ГАЛЕРИЈА