Помфрит 10х10 2.5 кг.

Печати
Замрзнат помфрит
Замрзнат помфрит
Замрзнат помфрит
Опис

 

Спецификација

  • производител : Лутоса
  • земја на потекло : ЕУ
  • тежина на пакет : 10 кг.
  • вид на пакување : пластична кеса
  • тежина на поединечно пакување : 2.5 кг.
  • пакети во кутија : 4
  • состав : компир
  • замрзнат производ : да
  • термички обработен : да
  • стандардизација : HACCP

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Слога Пром

Најдоброто на вашата трпеза

Тел: +389 43 550 200

Факс: +389 43 550 200

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ГАЛЕРИЈА