Пилешки стек 1кг.

Печати
Опис

Спецификација

  • препакува: Слога Пром
  • земја на потекло: Бразил
  • тежина на пакет: 10 кг.
  • вид на пакување: транспарентна пластична кеса
  • тежина на поединечно пакување: 1 кг.
  • пакети во кутија: 10
  • состав: пилешко месо (пилешки гради)
  • замрзнат производ: да
  • термички обработен: не
  • стандардизација: HACCP

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Слога Пром

Најдоброто на вашата трпеза

Тел: +389 43 550 200

Факс: +389 43 550 200

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ГАЛЕРИЈА