Пилешки стек 2кг.

Печати
Опис

Спецификација

  • произведува : Сеара
  • земја на потекло : Бразил
  • тежина на пакет : 10 кг.
  • вид на пакување : транспарентна пластична кеса
  • тежина на поединечно пакување : 2 кг.
  • пакети во кутија : 5
  • состав : пилешко месо (пилешки гради)
  • замрзнат производ : да
  • термички обработен : не
  • стандардизација : HACCP

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Слога Пром

Најдоброто на вашата трпеза

Тел: +389 43 550 200

Факс: +389 43 550 200

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ГАЛЕРИЈА