Пилешки желудник

Печати
Опис

Спецификација

  • препакува: Слога Пром
  • земја на потекло: ЕУ
  • тежина на пакет: 10 кг.
  • вид на пакување: транспарентна пластична кеса
  • тежина на поединечно пакување: од 0.9 кг. до 1 кг
  • пакети во кутија: 10
  • состав : пилешко месо (желудник)
  • замрзнат производ : да
  • термички обработен : не
  • стандардизација : HACCP

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Слога Пром

Најдоброто на вашата трпеза

Тел: +389 43 550 200

Факс: +389 43 550 200

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ГАЛЕРИЈА