Пилешко дропче 0,5кг

Печати
Опис

Спецификација

  • препакува: Слога Пром
  • земја на потекло: ЕУ
  • тежина на пакет: 10 кг
  • вид на пакување:
  • тежина на поединечно пакување: 0,5кг
  • пакети во кутија:
  • состав : пилешко месо (пилешко дропче)
  • замрзнат производ : да
  • термички обработен : не
  • стандардизација : HACCP

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Слога Пром

Најдоброто на вашата трпеза

Тел: +389 43 550 200

Факс: +389 43 550 200

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ГАЛЕРИЈА