Краток копан Мисирка

Печати
Опис

Мисиркиното месо е одличен суплемент во секојдневната исхрана а од традиционален аспект, се користи како главен специјалитет за време на одредени празници. Содржи огромен број на протеини, Б- витамини, ниско ниво на калоричност, големо количество на железо и помага за зајакнување на имунолошкиот систем.

 

Спецификација

  • препакува : Слога Пром
  • земја на потекло : ЕУ
  • тежина на пакет : од 10 кг.
  • вид на пакување : транспарентна пластична кеса
  • тежина на поединечно пакување : од 0,9 кг. до 1 кг.
  • пакети во кутија : 10
  • состав : мисиркино месо (краток копан)
  • замрзнат производ : да
  • термички обработен : не
  • стандардизација : HACCP

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Слога Пром

Најдоброто на вашата трпеза

Тел: +389 43 550 200

Факс: +389 43 550 200

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ГАЛЕРИЈА