Краток копан Мисирка

Печати
Frozen turkey drumstick
Frozen turkey drumstick
Опис

Мисиркиното месо е одличен суплемент во секојдневната исхрана а од традиционален аспект, се користи како главен специјалитет за време на одредени празници.

Содржи огромен број напротеини, Б - витамини, ниско ниво на калоричност, големо количество на железо и помага за зајакнување на имунолошкиот систем.


Спецификација

  • земја на потекло: ЕУ
  • тежина на пакет: 10 кг
  • состав: мисиркино месо (краток копан)
  • замрзнат производ: да
  • термички обработен: не
  • стандардизација: НАССР

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Слога Пром

Најдоброто на вашата трпеза

Тел: +389 43 550 200

Факс: +389 43 550 200

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ГАЛЕРИЈА