Краток копан 10кг

Печати
Пилешки копан со надкопан
Пилешки копан со надкопан
Опис

Пилешкото е едно од најраспростанетите видови на месо и спаѓа во типот на полновредна храна.

Тоа е кулинарски сестрано месо и со својот благ вкус и подеднаква структура се сложува со сите ароми и зачини а може да се сервира на различни начиини. Исто така содржи и многу витамини, минерали и протеини кои се важни за нервниот систем.


Спецификација

  • земја на потекло: ЕУ
  • тежина на пакет: 10 кг
  • состав: пилешко месо (краток копан)
  • замрзнат производ: да
  • термички обработен: не
  • стандардизација: НАССР

 

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Слога Пром

Најдоброто на вашата трпеза

Тел: +389 43 550 200

Факс: +389 43 550 200

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ГАЛЕРИЈА