Замрзнати Сливи 300гр

Печати
Опис

 Спецификација

 • земја на потекло : Србија
 • тежина на пакет : 6 кг.
 • вид на пакување : пластична кеса
 • тежина на поединечно пакување : 300 гр.
 • пакети во кутија : 20
 • состав : Сливи
 • замрзнат производ : да
 • термички обработен : не
 • стандардизација : HACCP

Просечна хранливи вредности на производите во 100 гр.

 • Енергетска вредност KJ/kcal: 262 / 62,8
 • Протеини: 0,8
 • Јаглени хидрати: 14,5
 • Масти: 0,1

Коментари

Нема коментари за овој производ.

ГАЛЕРИЈА