Замрзната Капина

Печати
3096 Kapina 10 kg
3096 Kapina-1 10 kg1
3096 Kapina-2 10 kg5
Опис

 Спецификација

 • земја на потекло : Србија
 • тежина на пакет : 10 кг.
 • вид на пакување : пластична кеса
 • тежина на поединечно пакување :
 • пакети во кутија :
 • состав : Капина
 • замрзнат производ : да
 • термички обработен : не
 • стандардизација : HACCP

Просечна хранливи вредности на производите во 100 гр.

 • Енергетска вредност KJ/kcal: 104 / 24,8
 • Протеини: 0,9
 • Јаглени хидрати: 5,1
 • Масти: 0,2

Коментари

Нема коментари за овој производ.

ГАЛЕРИЈА