Замрзната Малина

Печати
3094 Malina 10 kg
3094 Malina-1 10 kg
Опис

 Спецификација

 • земја на потекло : Србија
 • тежина на пакет : 10 кг.
 • вид на пакување : пластична кеса
 • тежина на поединечно пакување :
 • пакети во кутија :
 • состав : Малина
 • замрзнат производ : да
 • термички обработен : не
 • стандардизација : HACCP

Просечна хранливи вредности на производите во 100 гр.

 • Енергетска вредност KJ/kcal: 109 / 26
 • Протеини: 1,4
 • Јаглени хидрати: 4,6
 • Масти: 0,3

Коментари

Нема коментари за овој производ.

ГАЛЕРИЈА