Спањаќ 1кг

Печати
shutterstock_245029057_0
Spanjac
Спањаќ
Опис

 Спецификација

 • земја на потекло : Србија
 • тежина на пакет :10 кг.
 • вид на пакување : пластична кеса
 • тежина на поединечно пакување : 1 кг.
 • пакети во кутија : 10
 • состав : Спањаќ
 • замрзнат производ : да
 • термички обработен : не
 • стандардизација : HACCP

Просечна хранливи вредности на производите во 100 гр.

 • Енергетска вредност KJ/kcal: 58,5 / 14
 • Протеини: 32
 • Јаглени хидрати: 1,3
 • Масти: 0,1

Коментари

Нема коментари за овој производ.

ГАЛЕРИЈА