Зелена Боранија 1кг

Печати
Опис

 Спецификација

 • земја на потекло : Србија
 • тежина на пакет :10 кг.
 • вид на пакување : пластична кеса
 • тежина на поединечно пакување : 1 кг.
 • пакети во кутија : 10
 • состав : Зелена Боранија 100%
 • замрзнат производ : да
 • термички обработен : не
 • стандардизација : HACCP

Просечна хранливи вредности на производите во 100 гр.

 • Енергетска вредност KJ/kcal: 142,2 / 34
 • Протеини: 1,8
 • Јаглени хидрати: 7,7
 • Масти: 0,2

Коментари

Нема коментари за овој производ.

ГАЛЕРИЈА